Röki Türkçe Yama

Katılım
12 Şub 2021
Mesajlar
239
Reactions
32
Puanları
63
#1
c903b52c9088a1b7dd1eca6782b7e121 (1).jpeg
Ailesini kurtarmak için fantastik bir maceraya atılan Tove'e katılıyoruz. Bu macera onu acayip mekanlar ve alelacayip yaratıklarla dolu kayıp halk hikayelerinin çoktan unutulmuş dünyasının derinliklerine götürüyor.
Çeviri/Paketleme/Setup
TRUELEGEND

Notlar:
1- Öncelikle bu oyuna girişmeme neden olan olayı paylaşmak istiyorum. Oyunun Steam'deki tartışmalar bölümünden alıntı.
2- Türkçe yama oyunun V3.2 (41267) - GOG sürümüne uygun olarak yapılmıştır. Daha eski sürümlerde çalışmaz. 3- Aslında çeviriye başladığımda 2.0 versiyonu vardı ve güncelleme geldiğinde yama bozuldu. Bu yüzden satırları tek tek taşımak zorunda kaldım. Taşıma esnasında gözden kaçırdığım bir cümle varsa bildirebilirsiniz.4- Türkçe yama oyunun kurulu olduğu yerdeki Roki\Roki_Data klasörüne kurulmalıdır. 5- Eğer bu klasöre kurmada sıkıntı yaşarsanız dosyayı masaüstüne çıkarıp gerekli yere atabilirsiniz.6- Dil ayarlarından English seçili olmalıdır. Türkçe yazınca oyun bozulduğu için yazamadım.
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
v1.1
1- Türkçe yama oyunun V3.3 (43089) sürümüne uyarlandı. 2- Metin taşıma sırasında tespit edilen kelime ve harf hataları düzeltildi.3- Yama steam versiyonuna göre hazırlandı. Kürekli sürümde dosyaların aynı görünmesine rağmen çalışmadı nedense ya da benim indirdiğim sürümde çalışmamıştır belki emin değilim. Kürekli sürümde oynayacak olan varsa ve çalışmazsa özelden bildirsin ona ayrı bir dosya hazırlayacağım. Gerekirse ayrı bir setup da olabilir.
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.