Soulstice Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Swat

Yönetici
Yönetici

header - 2022-09-20T170610.793.jpg

BükreBilgi (1).gif

Proje Yöneticisi
@BükrekTheDragon

Çeviri
@BükrekTheDragon

Test
@BükrekTheDragon

Paketleme
@BükrekTheDragon

BükreGörseller.gif

1.png
2.png
3.png
4.png

BükreBilgi (1).gif

Uyumlu Sürüm: Tüm Sürümlerde çalışır.
Soulstice 1.0.3+209117 Sürüme Güncellendi.

Kurulum:
Türkçe Yama içerisinden çıkan dosyayı
Soulstice\Soulstice\Content\Paks\ dizinine atın
Hepsi Bu.

ÖNEMLİ NOT: Türkçe Yama @BükrekTheDragon Tarafından el ile düzenlenmiştir.
Türkçe Yama:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Vay! Google aramasında çıkmamıştı Türkçe yama. (Belki bir parça google aramaları için zaman zaman tanıtım yapabilirsiniz arama sonuçlarında çıkması için) Bir de buraya geleyim dedim ve... Gerçekten nasıl bir şeysiniz siz öyle.... Harikasınız... En hızlı ve en fazla sayıda Türkçe yamanın adresi... Nasıl olup da geç keşfetmişim sizi hayret ediyorum. Ne demişsiniz? Kaliteli translate çeviri. Ve kısa süre sonra elle çeviri... Sanırım bu harikanın da çok ötesi... Amazing... Sloganı değiştiriyoruz: Türkçe yamanın rüya adresi...

Swat

Yönetici
Yönetici
Vay! Google aramasında çıkmamıştı Türkçe yama. (Belki bir parça google aramaları için zaman zaman tanıtım yapabilirsiniz arama sonuçlarında çıkması için) Bir de buraya geleyim dedim ve... Gerçekten nasıl bir şeysiniz siz öyle.... Harikasınız... En hızlı ve en fazla sayıda Türkçe yamanın adresi... Nasıl olup da geç keşfetmişim sizi hayret ediyorum. Ne demişsiniz? Kaliteli translate çeviri. Ve kısa süre sonra elle çeviri... Sanırım bu harikanın da çok ötesi... Amazing... Sloganı değiştiriyoruz: Türkçe yamanın rüya adresi...
Teşekkür ederiz bu güzel yorumunuz için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri