PC Tales of Monkey Island Türkçe Yama sorunu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Pagetti Rook

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Merhaba.
Oyunun Steam sürümüne sahibim ve yazılanları harfiyen yapmama rağmen yama çalışmadı, oyundan atıyor. Acaba bende mi bir hata var, yoksa oyuna güncelleme mi geldi?
Teşekkür ederim.

Narayanna

Yönetici
Çeviriyi Steam sürümene göre yaptım. Tüm bölümlerde mi oluyor sadece ilk bölümde mi?

Pagetti Rook

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Maalesef hiçbir bölüm açılmadı bende. Nette araştırdım. Ekran çözünürlüğünüzü düşürün diyor. Öyle açılıyor oyun. Ancak yama yükleyince siyah ekran olup, masaüstüne düşüyor. Yamada kullanılan font'u düşürmemin bir yolu var mıdır acaba? Belki ondan kaynaklıdır (Varsayım yapıyorum tabii, emin de değilim)

Pagetti Rook

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Windows ekran çözünürlüğünü düşürünce açılıyor. Onu da deneyeyim bir. Olmadı Sam&Max'ler de çevirilmiş, onları oynarım :)

Pagetti Rook

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Yamadan kaynaklı değil evet. Bende de Steam orijinal oyun. Font'u silince açıldı yamayla ama bu sefer de okunmuyor. xxx !!! $$ falan çıkıyor. Bakayım bir araştırayım nasıl çözülür. O font dosyalarını Windows'un font klasörüne atsam olur mu acaba?

Narayanna

Yönetici
Yamadan kaynaklı değil evet. Bende de Steam orijinal oyun. Font'u silince açıldı yamayla ama bu sefer de okunmuyor. xxx !!! $$ falan çıkıyor. Bakayım bir araştırayım nasıl çözülür. O font dosyalarını Windows'un font klasörüne atsam olur mu acaba?

Yok öyle olmaz o iş windows içinde çalışmaz :)
Font silince açılıyor, silmeyince sorun mu oluyor yani?

Pagetti Rook

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Teşekkür ederim ilgine, bütün akşam çözüm aradın. Sağ ol var ol cidden. Ev internetinin arızalı olmasına da üzüldüm. En kısa zamanda düzelmesini dilerim. Acelem yok benim. O zamana kadar Sam & Max'leri oynarım :)

Geri