The Callisto Protocol Türkçe yama gelir mi?

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Oyuna sahip olmadığımız için birşey diyemiyeceğiz şimdilik.

hasanuzzy

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Yama gelse de oyun PC de oynanacak gibi değil ki.. RTX 3070 ile RTX kapalı high ayarda devamlı kasıyor. Ultra ayarda denemedim bile. RTX denemek için açtım, oyundan attı. Unreal Engine ile nasıl böyle bir rezaleti becerdiler anlamak çok zor. Sadece PC değil ayrıca Xbox Series'de de sorunlar varmış oyunda. Resmen 2. Cyberpunk vakası oldu. İncelemeler de çok kötü geldi. Gamespot 5/10 GameInformer 6/10 IGN US 7/10 vermiş. Oyunun oynanışında da büyük sorunlar varmış. Özellikle dövüş sisteminde. Nereden tutsan elinde kalıyor yani oyun.

deneme61

Çaylak
Yama gelse de oyun PC de oynanacak gibi değil ki.. RTX 3070 ile RTX kapalı high ayarda devamlı kasıyor. Ultra ayarda denemedim bile. RTX denemek için açtım, oyundan attı. Unreal Engine ile nasıl böyle bir rezaleti becerdiler anlamak çok zor. Sadece PC değil ayrıca Xbox Series'de de sorunlar varmış oyunda. Resmen 2. Cyberpunk vakası oldu. İncelemeler de çok kötü geldi. Gamespot 5/10 GameInformer 6/10 IGN US 7/10 vermiş. Oyunun oynanışında da büyük sorunlar varmış. Özellikle dövüş sisteminde. Nereden tutsan elinde kalıyor yani oyun.

bende 6700xt ile sabah gelen güncellemeyle birlikte bir sıkıntı olmadan 2k da high da oynayabiliyorum. bu sorun cyberpunk gibi bug dolu değil. sadece takılma sorunu vardı. bu da kolayca düzeltilebilen bir şey ki düzeltmeye de başladılar. sadece dx11 de çalıştırınca daha stabil oluyor performans. fsr quality de açınca da fps de güzel oranda yükseliyor. cyberpunk ise optimizasyon dışında yapay zeka ve açık dünya bugları ile doluydu ve uzak çizimler rezaletti ilk çıktığında. şuan oyunu çok iyi topladılar ilk halinden eser yok. ama callisto protocol şuan sadece takılma problemi var bu da kısa zamanda düzeltilebilecek bir sorun. zaten sabah gelen patch ile birlikte iyi de topladılar. böyle yerden yere vurmaya gerek yok. aynı sorunlar takılmalar teklemeler elden ring pc portunda da vardı hala az da olsa var yerden yere vurulmadı. şuan oynarken takılma minimuma indi ve ortalama amd uygulamasında callisto protocol için 110 fps gösteriyor.

Geri