PC The Deed II ve The Deed Dynasty İsteği

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Asln9416

Çırak
Herkese iyi günler.The Deed I oyunu Steam'de Türkçe olarak yayınlandı ve çok iyi bir oyundu.Oyunun konusu muhteşemdi.Yıllar önceden ayrılmış evimize geliyorduk,babamız bizi mirastan reddetmiş,bizden utanıyor.Aile bireylerimiz ve evde çalışanlarla iletişim kurup veya kurmayıp,farklı yollarla kızkardeşimizi öldürdükten sonra cinayeti başkasının üzerine atıp,dedektif evimize geldikten sonra,dedektifi ikna ettikten sonra babamızın mirasını(dedektif sizin yalancı olduğunuzu anlayıp sizi hapise atabilir.) alabilir ama oyunda pek çok son var.Muhteşem bir RPG oyunu ve dikkatli bir strateji izleyip dedektifi ikna etmek lazım.Steamde fiyatları çok aşırı ucuz,herkes ulabilir.

The Deed 1 -> 2.10 Tl şuan indirimde 1.05 TL
The Deed 2 -> 8,20 TL TL şuan indirimde 4,10 TL
The Deed Dynasty -> 1.80 TL şuan indirimde 1.02 TL

Ne yalan söyleyeyim,The Deed oyununu bana deseler ki 100 TL,satın alıp oynardım.Muhteşem bir oyundu.Bütün kardeşlerime öneriyorum.Oyun uzun değil,,pekçok oyun sonu var.Dedektif sizin yalan söyleyip söylemediğinizi anlayabilir,belki yanlış yaptığınız birkaç işten sonra babanız,sizin hakkında fikir değiştirebilir.Kendinizi birşekilde,cinayetten sıyırıp herhangi birine suç atmanız lazım,dedektifi ikna etmeniz lazım.Oyunu oynayanların beğeneceğini düşünüyorum.(Steam'de incelemesi:Çok olumlu 1689 kişi)Beni etkiledi ve herkesin oynamasını tekrardan tavsiye ediyorum.Çevirmen kardeşlerimden bir ricam var.Eğer sizde bu oyunu beğenip,çevirmeye karar verdiyseniz,eğer sizin için uygunsa ve sizde müsait iseniz,normal çeviri yapar mısınız?.Ben böyle hikaye üzerinden strateji izlediğimiz oyunun normal çeviri olmasını düşünüyorum.İsterseniz ankette açabiliriz.Teşekkür ederim,iyi günler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri