The Falconeer The Hunter TÜRKÇE YAMA

Reactions
27

31eed8c1-b47d-4229-8edb-6e3b6006df15.jpg

Merhaba arkadaşlar günlerce uğraşıp yaptığımız bir oyun daha keyifli oyunlar dileriz.
Not:Yama translate olarak hazırlanmıştır.
Proje Yöneticisi
@sinnerclown
Çeviri
@Team NINJA
Test
@Team NINJA
Paketleme
@Team NINJA
Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı oyunu kurduğunuz yerde yedeğini alarak değiştirin.

TheFalconeer 14.03.2021 00_23_13.jpg
TheFalconeer 14.03.2021 00_23_26.jpg
TheFalconeer 14.03.2021 00_23_50.jpg
TheFalconeer 14.03.2021 00_25_26.jpg

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme:

Kriptofany

Acemi Üye
Reactions
0
Ellerinize sağlık, Allah gönlünüze göre versin. Siz verdikçe O daha çok versin size. (Amin)

Kriptofany

Acemi Üye
Reactions
0
Ne güzel dua be Allah razı olsun. ;)
Güzellik yapan güzellik bulur mutlaka karşılığı vardır. Oyunları Türkçe oynama şansımız var emeği geçenlere teşekkürler.

Oyun dosyasında dosyayı değiştirdiğimede görüntü böyle oluyor ?

falconeer.png

Reactions
27

Kriptofany

Acemi Üye
Reactions
0
Normalde olmuyor yamayı yapınca mı oluyor?

Evet, şimdi dosya konumunu bul ile klasore giriyorum. Açılan klasörde bu dosya yok. TheFalconeer_Data klasörü içerisine girdiğinde yama dosyası var. Yedek alıp değiştirdiğimde görüntü böyle kalıyor. Eskisini yüklediğimde normal oyuna giriyor. Dosya içerisinde eksik ya da yanlıslıkla silinmiş satırlar olabilir diye düşünüyorum ama yama dosyasını attığımda görüntü böyle.

Reactions
27
Evet, şimdi dosya konumunu bul ile klasore giriyorum. Açılan klasörde bu dosya yok. TheFalconeer_Data klasörü içerisine girdiğinde yama dosyası var. Yedek alıp değiştirdiğimde görüntü böyle kalıyor. Eskisini yüklediğimde normal oyuna giriyor. Dosya içerisinde eksik ya da yanlıslıkla silinmiş satırlar olabilir diye düşünüyorum ama yama dosyasını attığımda görüntü böyle.
Oyununuz steam sürümmü?

Kriptofany

Acemi Üye
Reactions
0
Malesef değil, Oyunu denemek için indirdim. İlk sahneyi geçemedim. İlk sahnesinden sonra oynamaya karar verirsem steam üzerinden alırım oyunları genelde. Şu anki sürüm steam sürümü değil.

Reactions
27
Malesef değil, Oyunu denemek için indirdim. İlk sahneyi geçemedim. İlk sahnesinden sonra oynamaya karar verirsem steam üzerinden alırım oyunları genelde. Şu anki sürüm steam sürümü değil.
Fitgirl sürümü ile deneyin ona göre yaptık aklıma başka bir şey gelmiyor.