The textorcist

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Akın

Çırak
Selamun aleyküm
Bağımsız bir yapım olan 2019 yılı 14 Şubatta çıkışını yapan The textorcist oyunu için yama çalışması başlattım.Bölüm 1 ve 2 ve 3 için anlaşılır bir ifadeyle türkçeleştirmeye gayret gösterdim.Ana menü ve tuş atamalarına müdahelem olamadı.Bir ihtimal assest dosyasında yüklü olabilir tuş atama textleri.Dosyaları import etmeyi becerebilirsem bir gün o da olur inşALLAH.
Yavaş yavaş bitirmeye çalışıcam inşallah.Dosya uzantısını buraya attım ama kabul etmedi site.
Takipte kalın.
Sağlıcakla...

Son düzenleme:

lazenes

Yönetici
Yönetici
Destekçi Üye
Selamun aleyküm
Bağımsız bir yapım olan 2019 yılı 14 Şubatta çıkışını yapan The textorcist oyunu için yama çalışması başlattım.
Bölüm 1 ve 2 için anlaşılır bir ifadeyle türkçeleştirmeye gayret gösterdim.Ana menü ve tuş atamalarına müdahelem olamadı.Bir ihtimal assest dosyasında yüklü olabilir tuş atama textleri.Dosyaları import etmeyi becerebilirsem bir gün o da olur inşALLAH. :)
Yavaş yavaş bitirmeye çalışıcam inşallah.Dosya uzantısını buraya attım ama kabul etmedi site.
Takipte kalın.
Sağlıcakla...
dosyayı .zip veya .rar olarak yükleyebilirsiniz elinizdeki dosyanın uzantısı nedir ?

Akın

Çırak
Selamun aleyküm son 2 3 gündür siteye uğramadım.Yamayı bitirince sunmayı düşünüyorum çünkü başka oyunlarında yamalarına bakıyorum şu anda inşallah eşit zamanlı hepsini birlikte paylaşıcam.ALLAHA emanet olunuz.
Edit:dosya uzantısı .json

Geri