marvel galaxy of the guardians türkçe yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

marvel

Çaylak
marvel galaxy of the guardians türkçe yama olurmu bilmiyorum ama yada çalışılıyormu ama yardımcı olursanız denerseniz çok sevinirim benim gibi bir çok oyuncunun da istediği bir yama olduğunu düşünüyorum şimdiden teşekkürler

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Türkçe yaması henüz çıkmamasına rağmen, Marvel’s Guardians of the Galaxy oyununu Steam'den indirimin son günü aldım. Bir kaç saattir oyunu oynuyorum ve oyun gerçekten de denildiği gibi hem aksiyon hem de konu açısından güzel ve keyifli bir kıvam tutturmuş olduğunu ciddi anlamda hissettirdi ve kanaatim geldi ki, bu oyunda büyük bir potansiyel var. Türkçe yama olsa çok daha sürükleyici bir keyifle, zevkle ve sıkılmadan oynanır. Ve oyun kırılmasa bile eğer Türkçe yaması çıkarılırsa, bu oyun kendini de satın aldırır, Türkçe yamasını da...

Dilek ve talebimiz eğer teknik olarak mümkünse oyunun mümkün olan en kısa zamanda ve en sağlıklı bir çeviriyle yamasının yapılması...

Bahriyeli

Çaylak
Az buçuk İngilizcem var ama anlamaya uğraşınca çok yorucu oluyor o akış içinde. Çeviri gelse tadından yenmezdi. kop gel sinnerclown

marvel

Çaylak
Türkçe yaması henüz çıkmamasına rağmen, Marvel’s Guardians of the Galaxy oyununu Steam'den indirimin son günü aldım. Bir kaç saattir oyunu oynuyorum ve oyun gerçekten de denildiği gibi hem aksiyon hem de konu açısından güzel ve keyifli bir kıvam tutturmuş olduğunu ciddi anlamda hissettirdi ve kanaatim geldi ki, bu oyunda büyük bir potansiyel var. Türkçe yama olsa çok daha sürükleyici bir keyifle, zevkle ve sıkılmadan oynanır. Ve oyun kırılmasa bile eğer Türkçe yaması çıkarılırsa, bu oyun kendini de satın aldırır, Türkçe yamasını da...

Dilek ve talebimiz eğer teknik olarak mümkünse oyunun mümkün olan en kısa zamanda ve en sağlıklı bir çeviriyle yamasının yapılması...
valla bilmiyorum reis en son bakıyoruz dendi ama hala bir bilgi yok keşke bir bilgi gelse oluyor araştıyoruz olmuyor gibisinden

Geri