PC Yakuza 3-4-5-6-Like a Dragon

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

namport

Çırak
like a dragon:İshin! ve Like a dragon: Gaiden bu yıl bitmeden gamepass a aboneliklere eklenecek ama halen diğer seriler yakuza 3,4,5,6,7 çevrilmemiş olması bana garibime gitti...

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Yav bende seriye başlayacam da seride yaması olmayanlar var bu yaması olmayanlara tool felan satılıyosa destek olalım ben bi 100 tl ateşlerim 10 20 kişi yapamazmıyız bi fedakarlık eger tabi sorun paraysa. :D

tamavra

Çaylak
Yav bende seriye başlayacam da seride yaması olmayanlar var bu yaması olmayanlara tool felan satılıyosa destek olalım ben bi 100 tl ateşlerim 10 20 kişi yapamazmıyız bi fedakarlık eger tabi sorun paraysa. :D
Valla kral yeterki biri el atsin..tool yok diyorlar makine ceviri içinde gercerlimi bilmiyorum, cokta anlamıyor😄 ama destek konusunda bende ayni fikirdeyim yeterki adminlerden biri el atsin benide yaz listeye 100 de benden çalışır cvp. Goren arkadaşlar canlandırin burayi bakim..

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Valla kral yeterki biri el atsin..tool yok diyorlar makine ceviri içinde gercerlimi bilmiyorum, cokta anlamıyor😄 ama destek konusunda bende ayni fikirdeyim yeterki adminlerden biri el atsin benide yaz listeye 100 de benden çalışır cvp. Goren arkadaşlar canlandırin burayi bakim..
@sinnerclown usta umarız parasaldır bu tool olayı ne kadar bu oyunun toolları 200 yaptık şimdiden paranın açamayacagı kapı yok derler :D

tamavra

Çaylak
@sinnerclown usta umarız parasaldır bu tool olayı ne kadar bu oyunun toolları 200 yaptık şimdiden paranın açamayacagı kapı yok derler :D
Valla ilk 3 oyunu oynadim 0 ,kiwami 1 ve 2 orda kaldım.. bayada üzüldüm cunku hikaye yarida kaldi.. bir zamanlar Watch Dogs icinde baya bir tool yo dediler olamz dediler ama U-crew bisekilde cevirdi saolsun umarım bu guzel seri Türkçe yamaya ulaşırda oynariz

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Sitemize destek olun biz birşeyler yapmaya devam edeceğiz.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6