Cs Go Counter Strike 2

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

scorpionsubzero

Çırak
22 Eyl 2023
35
11
8
Ben bu counter strike a ilk 2000 yılında çıkan counter strike source le başladım o oyunda çok güzeldi tek hatırladığım şey bot atıyordun ve bütün teroristler le anti teroristler aynıydı ondan sonra counter strike condition zero counter strike source non steam geçiş yaptım oda çok güzeldi şimdi cs go la counter strike 2 indirdim onlar hakkında da bir biraz konuşmak istiyorum bir kere oyunun türkçe olması çok güzel bir şey oyunun bir sürü modu var rekabetci modu bildiğiniz normal mod gibi sizle beraber sizin takımınız 5 kişi doğal olarak karşı takım da 5 kişi düşman geliyor ister kısa maç yapabiliyorsunuz ister 9 roundluk mac ister 16 raundluk maç yapabiliyorsunuz yoldaş modu sizle beraber takımınızda 2 kişi var doğal olarak karşı takımda 2 kişi geliyor ben mesela buna yeni başladığım için bilmedim oynamadığım çok harita var onun için mantıklı olarak co op gibi kendi takımımdaki adamımı takip ediyorum bu mod da çok güzel sarıyor basit eğlence denen bir modu var buda alıştırma antrenman gibi fakat benim en çok sevdiğim mod dead mac dediğimiz ölüm maçı oldu bunu çok beğendim ister takıma takım savaşabiliyorsunuz ister herşey serbest yapıp terotistler anti teroristler dahil önüne geleni öldür tarzı kendi takım arkadaşlarınızla savaşabiliyorsunuz eğer ölürseniz rast gele başka bir yerde doğuyorsunuz bu modu çok çok beğendim yani tam sinir stres atmalık olmuş ayrıca bir kaç beğendim modu daha oldu silah yarışı diye bir modu var bunu da çok beğendim size rast gele güçlüden güçsüze silahlar veriyor bu silahlarla 2 düşman öldürebilirseniz bir sonraki silaha geçiyorsunuz bu böyle düşmanları öldürdükçe silahlarınız değişiyor ve son olarak düşmanı bıçak la öldür diyor eğer düşmanı bıçakla öldürebilirseniz bir sonraki haritaya geçiyorsunuz bir diğer modu da geri alış diye bir modu var bu mod daysa teroristler hemen c4 ü kuruyor sizden istenen teroristleri etkisiz hale getirip bombayı imha etmeniz bu modu da çok beğendim birde yıkım diye bir modu var bu mod daysa tekli bombalama haritalarında oynuyorsunuz teroristlerin bomba kurmasını engelemeye çalışıyorsunuz ve düşman öldürdükçe silahlarınız değişiyor ayrıca oyundaki silahlar çok gerçekçi serverlerden online da oynanabiliyor cs go ve counter strike 2 bence çok güzel bir oyun olmuş beğendim counter strike 2 hakkında çok fazla konuşmıycam silah satın alma menusünü çok güzel kolay yapmışlar beğendim oyunu oynarken mause aşşa tarafa tutarsanız artık oyunda kendi ayaklarınızı da görebiliyorsunuz önceki oyunlarda bu yoktu bu çok güzel bir detay olmuş ve oyunu oynarken iki de bir kendi kendime oha oyun çok gerçekçi lan diyip kendi kendime gülmüşümdür tek puan kırdım yer teroristlerle savaşırken arkadaşa ateş açık olduğu için teroristlere ateş edeyim derken kendi takım arkadaşlarıma yanlışlıkla zarar vermiş öldürmüş olmam bu insanın canını sıkıyor bu arkadaşa ateş açık bu yüzden hep kendi takım arkadaşlarıma zarar veriyorum arkadaşa ateşi kapatmaya çalışayım dedim ayarlara da baktım ayarlarda da öyle bir ayar göremedim tek puan kırdım yer bura oldu cs go la counter strike 2 çok güzel olmuş tavsiye ediyorum
cs go.jpg

cs go2.jpg

cs 2.jpg

cs go 3.jpg

cs2.jpg

cs go.jpg

counter strike 2.jpg

cs go2.jpg

counter strike.2.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1