HADES Türkçe Yama YAYINLANMIŞTIR => V13

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 2, Üyeler: 0, Misafirler: 2)

Mahmut321q

Çaylak
Yaptıklarınız o kadar komikti ki gülmekten binayı kırdım . Binayı kırdığım için tüm bina sakinleri evsiz kaldık . Ailecek ev bulmalıydık ama fakirdik . Üstüne üstelik binada yaşayanlar bize dava açmıştı . Tazminat ödemek zorunda kalmıştık . Oysa ki daha başımızı koyabileceğimz bir evimiz bilene yoktu . Anne ve babam maaşlarını binadakilerin tazminatını ödemek için harcamak zorundaydılar . Bakmam gereken bir kardeşim ve ebeveynlerim vardı . Bu yüzden okulu bırakıp iş aramak zorunda kaldım . Oysa ki okusam belki ne bilim adamı çıkacaktı benden . Kışın ortasında ve evsiz olduğumuz için ebeveyn ve kardeşimin hastalanmaması gerekiyordu . Acil iş bulmalıydım . Ama çoğu yer daha 18 yaşında olmadığım için asgari ücret bile vermiyordu . Mecbur kalarak ayda 2500 TL ye bir restoranda aşçı olarak çalışmak zorunda kalmıştım . Yemeklerim o kadar iyiydi ki müşteriler yemeğin müthiş tadı dolayısıyla gıda zehirlenmesi yaşıyorlardı . Bir süre sonra restoranın yemeklerini kıskanan diğer restoranlar paralı müfettiş tutup bizim restoranımıza gönderdiler . Yemeğin müthiş tadından dolayı gıda zehirlenmesi yaşayan müfettiş çalıştığım restoranı kapattırıp dava açmıştı . Dava sonucunda maalesef iş yerim kaybedip tazminat ödemek zorunda kalmışlardı . Hem ben hem iş yeri sahibi işsiz kalmıştık . Ama neyse ki elimde 1200 TL para vardı . Hemen gidip bir ev bulmalıydım ama ev kiraları çok pahalıydı . Neyse ki ormanın ortasında 600 TL ye cinli diye kiracı bulmayan bir ev vardı . Ben de şehir efsanesi olduğunu sandığım için orayı tutmuştum . Artık bir evimiz vardı . Ailemi oraya yerleştirmiştim . Bir süre sonra geceleri evde geceleri sesler geliyordu . Bense dışanıdaki hayvanlar olduğunu sanıp gözden geliyordum , ta ki kardeşimin bir gece yarısı yatağımdan biraz uzakta bana bakıp korkunç korkunç güldüğünü görene kadar . O kadar korkmuştum ki anne babamı boş verip dışarıya koşmuştum . Ne şanstır ki bir çete ormanda birini öldürüyordu . Onlara katılıp mafya lideri olmuştum , para karşılığında adam öldürüyordum . Oysaki bilim adamı olabilirdim . Yani diyeceğim o ki bu kadar komik şeyler yapmayın .

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri