Korku Filmlerindeki Karakterlerin Oyunu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

scorpionsubzero

Çırak
22 Eyl 2023
35
11
8
Ben hep şey derdim kendi kendime acaba korku filmlerindeki karakterlerin bir dövüş oyunu olsaydı nasıl olurdu acaba kim kimi döverdi derdim hep meğersem çok güzel oluyormuş korku filmlerinden tanıdığımız tüm korku filmlerindeki karakterler bu oyunda benim en sevdiğim iki korku filmi karakteri evil dead ash wiliams elm on street freddy krueger oyundaki diğer karakterler the texas chainsaw massacre leatherface halloween michael myers 13. cuma jason woorhees scream ghostface çocuk oyunu chucky diğer karakterleri pek tanımıyorum tabi buraya daha çok korku filmi karakterleri koyulabilirdi oyunu birazcık oynadım oynanış olarak tabi mortal kombat ve street fighter e biraz benziyor ama çok daha zevkli daha çok kombo ağırlıklı hatta mortal kombat daki gibi street fighter daki gibi güç barınız var o bar dolunca süper art süper kombolar yapıyorsunuz kombolarla özel hareketleri super artları birbirine bağlayabiliyorsunuz ayrıca mk ve sf deki gibi traning antrenman yapabiliyorsunuz aynı pc den 2 kişi oynanabiliyor bir kişi klavyeden bir kişi joystcikten oynayabiliyor ayrıca diğer oyuncularla online vs maç yapabiliyorsunuz ben bu oyunu çok sevdim normalde bu tarz oyunlar bende ön yargılı olurdu böyle oyunlar güzel olmaz derdim hep dövüş oyunu denince akla mortal kombat street fighter tekken gelir derdim ama bu adamlar da başarmış çok da alışık olmadığımız çok güzel bir oyun ortaya koymuşlar tebrik ediyorum
korku.jpg

korkuı2.jpg

korku3.jpg

kombo.jpg

super art.jpg

Son düzenleme:

ocean

Destekçi Üye
Destekçi Üye
8 Nis 2022
194
64
28
Digerleride şu filmler hepsi efsane izleyin
Maniac cop, re-animator,
hellraiser, candy man, phantasm, pumpkinhead o canavarda herhalde

scorpionsubzero

Çırak
22 Eyl 2023
35
11
8
Digerleride şu filmler hepsi efsane izleyin
Maniac cop, re-animator,
hellraiser, candy man, phantasm, pumpkinhead o canavarda herhalde
teşekkür ederim kardeşim yorumun için diğer korku filmlerinide izledim re-animatör çok güzeldi hellraiser çok güzeldi phantasm çok güzeldi ama tr dublajı yoktu ama maniac cop candy man pumkinhead o canavarlı olan bi tek onları beğenmedim

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri