Left 4 Dead 2 Turkce Online

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

scorpionsubzero

Çırak
22 Eyl 2023
35
11
8
Bu oyunla biraz gec tanıştım ama efsane cok guzel bir oyun diyebilirim bir sürü modu var zombi oyunlarının en güzeli normal enfekteler var onlar normal zombi kolay alt edebiliyorsunuz fakat birde özel enfekteler var ki onlar tam başa bela tank boss çok güçlü zor ölüyor hunter üzerinize zıplıyor ve sizi öldürene kadar bırakmıyor spitter üzerinize asit tükürüyor charger sizi yakalıyor tek koluyla sizi yere vuruyor öldürene kadar bırakmıyor smoker uzun diliyle sizi yanina cekip bogmaya calisiyor jockey üzerinize biniyor sizi sağa sola sürüklüyor hasar veriyor witch gelini agliyor eger rahatsiz ederseniz size oldurene kadar birakmiyor boomer uzerinize kusuyor ama kusmadan once oldurebiliyorsunuz boomer en vasıfsızi gibi geldi bana eger bu ozel enfektelerden birine yakalirsaniz ondan kendi basiniza kurtulamiyorsunuz takim arkadasinizdan birinin size yardim etmesi gerekiyor ayrica oyunda bir yerde duserseniz hemen olmuyorsunuz takim arkadaslarinizdan birinin size el atip ayaga kaldırması gerekiyor oyunun basarimlari da var oyun no steam olmadan co-op online oynanması çok güzel keske butun oyunlar böyle olsaydı zombileri öldürürken 2 çeşit silahıniz var biri yakın dövüş silahlari katana bicak kurek balta tirmik gitar tava levye vs birde atesli silahlariniz var ki bunlar da galiba oyunu valve yaptığı için counter strike source deki silahların aynısı ayrıca serverleri baya çok online co-op güzel sarıyor kısaca ben oyunu çok beğendim tavsiye ediyorum zombi ve hayata kalma oyunlarının en iyisi en güzeli diyebilirim
Left 4 Dead 2.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri