Remnant 2 Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Billy

Çaylak
içinden çıkan dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine kopyalıyorum ama olmuyor ben mi yanlış yapıyorum acaba yardımcı olabilicek varmı

barismen

Çaylak
Oyun açılırken hata alıyorum ve oyun dili Türkçe olmuyor. Hataya tamam demezsem oyuna İngilizce olarak devam edebiliyorum. Hataya tamam dersem oyun kapanıyor. Hatanın ve indirdiğim dosyayı yapıştırdığım klasörün ekran görüntülerini aşağıya ekliyorum.

Düzenleme 1: Oyunu kaldırıp tekrar indirdim. Yama dosyalarını ise oyunun ilgili klasörlerine tek tek yapıştırdım. Mesela yamadaki .pak dosyasını oyunun Pak klasörüne yapıştırdım. Bu sefer oyun herhangi bir hata vermiyor ama Türkçe de olmuyor.

Düzenleme 2: 23 Nisan güncellemesinden sonra yama çalıştı.

Ekli dosyalar

• Remnant_Hata_1.png
    Remnant_Hata_1.png
    364.4 KB · Görüntüleme: 14
  • Remnant_Hata_2.png
    Remnant_Hata_2.png
    43.4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Billy

Çaylak
Oyun açılırken hata alıyorum ve oyun dili Türkçe olmuyor. Hataya tamam demezsem oyuna İngilizce olarak devam edebiliyorum. Hataya tamam dersem oyun kapanıyor. Hatanın ve indirdiğim dosyayı yapıştırdığım klasörün ekran görüntülerini aşağıya ekliyorum.

Düzenleme: Oyunu kaldırıp tekrar indirdim. Yama dosyalarını ise oyunun ilgili klasörlerine tek tek yapıştırdım. Mesela yamadaki .pak dosyasını oyunun Pak klasörüne yapıştırdım. Bu sefer oyun herhangi bir hata vermiyor ama Türkçe de olmuyor.
Yapan arkadaşlar varmış biri bize çözümünü yazarsa çok iyi olur

xox

Çaylak
Teşekkürler emeğinize sağlık. Gamepass "remnant 2 ultimate" pc sürümünde de çalışıyor mu acaba? Ona göre oyunu satın alacağım.

atessivas

Moderatör
Yönetici

Düzenleme: Oyunu kaldırıp tekrar indirdim. Yama dosyalarını ise oyunun ilgili klasörlerine tek tek yapıştırdım. Mesela yamadaki .pak dosyasını oyunun Pak klasörüne yapıştırdım. Bu sefer oyun herhangi bir hata vermiyor ama Türkçe de olmuyor.
Epic sürümünde sorun oluyor galiba. Geçenlerde bir arkadaşta daha benzer bir sorun vardı çözemedik. Ama işin garibi epic sürümünde yama ile oynayanlar da var. Çözümü bilmiyoruz maalesef. Şunu deneyebilirsiniz: Oyunun masaüstü ksayoluna özellikler diyip hedef kısmına tırnaktan sonra 1 boşluk bırakıp -fileopenlog yazıp deneyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri