Türkçe Çevirilerde Erken Erişim Sorunu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Claayns06

Çırak
Herkese Merhabalar Türkçe çeviri çalışmalarınızı destekliyorum fakat oyunların erken erişimde kalması sebebiyle destekçi üye olmayanlar için birçok oyunun Türkçe çevirisine erişmek çok uzun bir süre mümkün olmuyor. Kendi adıma konuşmak gerekirse bu durum heves kırıcı ve can sıkıcı olmaya başladı.

Uzun süredir Yakuza Like A Dragon çevirisini bekliyordum, nhayet yayınlandı ama erken erişim olarak paylaşıldı (Planescape Torment ve Fallout 2'de keza öyle ) şimdi de uzun bir süre erken erişimden çıkmasını beklemek cidden insanın hevesini kırıyor. Destekçi olmayan üyeleri bu şekilde dışlamanız hoş değil şahsen.

Yanlış anlaşılmak da istemem fakat en azından çevirileri kısa bir süre erken erişimde tutup daha sonra herkesin erişimine açmanın şahsen daha makul olacağını düşünüyorum. Saygılar.

Son düzenleme:

zoginet

Çaylak
evet gerçekten çok saçma bir durum. bu sefer başka siteler buradan alıp kendi yerlere yüklüyor . ne anlamı kalıyor o zaman buraya üye olmanın .

Claayns06

Çırak
evet gerçekten çok saçma bir durum. bu sefer başka siteler buradan alıp kendi yerlere yüklüyor . ne anlamı kalıyor o zaman buraya üye olmanın .
Bu siteyi seviyorum ve başarılı da buluyorum çevirileri ama bu sebepten dolayı ufaktan alternatif sitelere ve çeviri gruplarına yönelmeye başladım açıkçası.

Son düzenleme:

zoginet

Çaylak
neyse 2-3 güne diğer sitelere düşer oaradan bakarız. aslında ben fallout 2 içerisinde yer alan dialogları çevirdim fakat nasıl entegre edeceğimi bulamadım. örnek olarak yaptığım çevirilerden ekliyorum.

Ekli dosyalar

• ACERIC.txt
    412 bayt · Görüntüleme: 10
  • ACFIST.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 11
  • ACTEMVIL.txt
    5.9 KB · Görüntüleme: 10
  • ACNAGOR.txt
    3.8 KB · Görüntüleme: 10

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Erken erişimin amacı hem sistemimizi ayakta tutmak hemde hemde geribildirimlerle yamayı daha iyi hale getirmek.Eğer sistemimizi beğenmiyorsanız alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

zoginet

Çaylak
Tabi ki bunu anlıyorum fakat bu şekilde zoraki dayatma kısmıda çok saçma. Örnek vermek için söylüyorum bir yama için 6 aylık üyelik dayatmanız mantıksız. Ya yama başı ücret yapılabilir, yada 1 aylık vs üyelik sistemi getirilebilir. Zaten reklamlar üzerinden de bir gelir sağlıyorsunuz sonuçta buda bir artı. ayrıca yamanın ne zaman yayınlanacağını da belirlemiyorsunuz. Bu kısım da çok mantıksız. Dersinizki yamaların ilk 3 ayı bu şekilde sonra açık bir şekilde yayınlanacak vs. ama oda yok siz de.

Claayns06

Çırak
Erken erişimin amacı hem sistemimizi ayakta tutmak hemde hemde geribildirimlerle yamayı daha iyi hale getirmek.Eğer sistemimizi beğenmiyorsanız alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.
Yanlış anlamayın ama ücretli olarak ciddi emek verip hızlı, planlı ve programlı kaliteli el çevirisi yapan üyelerini devamlı bilgilendiren malum bir çeviri grubu var zaten. Açıkçası Sinnerclown ekibini zoraki dayatma olmadan alternatif olabilecek gönüllülük esasıyla ücretsiz ve hızlı bir çeviri grubu olarak tanıdık ve yeri geldi tavsiye ettik ama sizlerin de ufak ufak bazı oyunlarla birlikte üyelik zorunluluğunu dayatmanızı pek hoş karşılamadım açıkçası ama taktirde sizlerin en nihayetinde.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Yanlış anlamayın ama ücretli olarak ciddi emek verip hızlı, planlı ve programlı kaliteli el çevirisi yapan üyelerini devamlı bilgilendiren malum bir çeviri grubu var zaten. Açıkçası Sinnerclown ekibini zoraki dayatma olmadan alternatif olabilecek gönüllülük esasıyla ücretsiz ve hızlı bir çeviri grubu olarak tanıdık ve yeri geldi tavsiye ettik ama sizlerin de ufak ufak bazı oyunlarla birlikte üyelik zorunluluğunu dayatmanızı pek hoş karşılamadım açıkçası ama taktirde sizlerin en nihayetinde.
Teşekkürler ancak biz gönüllü olduğumuz kadar sosyal hayatı olan insanlarız burdaki reklamlar bize bişey kazandırmıyor.Atılan destekler sistemimizi ayakta tutuyor.Gecen bir ödeme yaptık 8 bin küsur.Burdak emek veren arkadaşlara da ufak tefek destek sağlıyoruz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri