American Arcadia Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Swat

Yönetici
Yönetici
header.png

Proje Yöneticisi
Swat

Çeviri
Swat

Test
Swat

Paketleme
Swat

AArcadia-Win64-Shipping 2023-11-19 14-49-11-765.jpg
AArcadia-Win64-Shipping 2023-11-19 14-50-00-560.jpg
AArcadia-Win64-Shipping 2023-11-19 14-39-58-471.jpg
AArcadia-Win64-Shipping 2023-11-19 14-36-51-729.jpg
AArcadia-Win64-Shipping 2023-11-19 14-44-40-042.jpg
AArcadia-Win64-Shipping 2023-11-19 14-33-47-846.jpg

Kaliteli Translate Çeviridir.

Lütfen Test Ettikten Sonra
Çeviri Kalitesi Hakkında Yorum Yapın.

Uyumlu Sürüm:
Tüm Sürümler

KURULUM:
Türkçe Yama içerisinden çıkan dosyayı
\American Arcadia\AArcadia\Content\Paks\
Dizinine Atın

Türkçe Yama:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntüleyebilmek için Destekçi üye olup Yorum yapmaniz gerekmektedir.

Son düzenleme:

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Merak ettigim bir sey var. Bir yamayi yapmaniz ortalama ne kadar zaman aliyor. Min-max olarak da belirtebilirsiniz. Mesela bu ne kadar sürdü acaba? Teklif ve önerim, aklimdan geçen şu: Bir yama yapilmasi planlandiginda veya başlandığında sitede devam eden/baslanacak yamalar gibi bir bölümde bildirimi yapilsa. Çok işe yarar. Bizler de ona göre bekleriz ve onceden haberimiz olduğu için yamasiz veya otomatik ceviri, gameplay ile vs. bakmaz ve oynamaya çalışmayız. Mesela bu oyunun yaması yoktu. Otomatik çeviri de düzgün çalışmadığını görüp önemli bir kısmını (merak ettiğimden) YouTube otomatik çeviri kullanarak izledim. Ama tabi yarım yamalak ve vakit ziyanligi tarzında. Önceden haberdar olabilseydim hiç bakmaz, yamanizi beklerdim :-(

Swat

Yönetici
Yönetici
Merak ettigim bir sey var. Bir yamayi yapmaniz ortalama ne kadar zaman aliyor. Min-max olarak da belirtebilirsiniz. Mesela bu ne kadar sürdü acaba? Teklif ve önerim, aklimdan geçen şu: Bir yama yapilmasi planlandiginda veya başlandığında sitede devam eden/baslanacak yamalar gibi bir bölümde bildirimi yapilsa. Çok işe yarar. Bizler de ona göre bekleriz ve onceden haberimiz olduğu için yamasiz veya otomatik ceviri, gameplay ile vs. bakmaz ve oynamaya çalışmayız. Mesela bu oyunun yaması yoktu. Otomatik çeviri de düzgün çalışmadığını görüp önemli bir kısmını (merak ettiğimden) YouTube otomatik çeviri kullanarak izledim. Ama tabi yarım yamalak ve vakit ziyanligi tarzında. Önceden haberdar olabilseydim hiç bakmaz, yamanizi beklerdim :-(
bu yamayı 1 günde yaptım. ama bu yama için harcadığım tam süre 1-2 saat civarındadır.
demek istediğinizi anlıyorum.

hiçbirimiz 7/24 pc başında değiliz.
oyun yayınlandığında evet bunu çevireceğiz diyemeyiz. duyuru yapamayız.
öncelikle vakit ayırmaya çalışıyoruz vakit bulduğumuzda oyunu indiriyoruz. dosyalarını inceliyoruz. metinleri çıkartıyoruz çevirisini yapıyoruz. oyunda test ediyoruz. bazen dil dosyalarına ulaşamıyoruz, bazen dil dosyalarını bulsak bile tüm metinlere erişemeyebiliyoruz. bazen çeviri oyuna yansımayabiliyor bunu için çözüm arıyoruz bulamazsak, bu durumlarda projeyi iptal edebiliyoruz. Tüm bu bahsettiklerim sorunsuz gerçekleşirse oyunun çevirisini yapıp yayınlıyoruz.
oyun yayınlanır yayınlanmaz bunu çevireceğiz diyemiyorum tüm bu aşamalar sorunsuz gerçekleşirse ancak o zaman çevirisini yapacağız diyebiliriz. bu durumda şahsım adına konuşuyoruz bu durumda zaten yamayı direk paylaşıyorum çünkü prosesin %80'i gerçekleşmiş oluyor. geriye yayınlamak kalıyor ve direk yayınlıyorum :)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
bu yamayı 1 günde yaptım. ama bu yama için harcadığım tam süre 1-2 saat civarındadır.
demek istediğinizi anlıyorum.

hiçbirimiz 7/24 pc başında değiliz.
oyun yayınlandığında evet bunu çevireceğiz diyemeyiz. duyuru yapamayız.
öncelikle vakit ayırmaya çalışıyoruz vakit bulduğumuzda oyunu indiriyoruz. dosyalarını inceliyoruz. metinleri çıkartıyoruz çevirisini yapıyoruz. oyunda test ediyoruz. bazen dil dosyalarına ulaşamıyoruz, bazen dil dosyalarını bulsak bile tüm metinlere erişemeyebiliyoruz. bazen çeviri oyuna yansımayabiliyor bunu için çözüm arıyoruz bulamazsak, bu durumlarda projeyi iptal edebiliyoruz. Tüm bu bahsettiklerim sorunsuz gerçekleşirse oyunun çevirisini yapıp yayınlıyoruz.
oyun yayınlanır yayınlanmaz bunu çevireceğiz diyemiyorum tüm bu aşamalar sorunsuz gerçekleşirse ancak o zaman çevirisini yapacağız diyebiliriz. bu durumda şahsım adına konuşuyoruz bu durumda zaten yamayı direk paylaşıyorum çünkü prosesin %80'i gerçekleşmiş oluyor. geriye yayınlamak kalıyor ve direk yayınlıyorum :)

Evet hocam tahmin eder gibi olmuştum bu dediklerinizi ama cevabınızı okuyunca zihnimde tam somutlaştı, çok teşekkür ederiz cevabınız için. Yine en iyisi aslında çok açgözlü bir acelelik yapmamamız ve elimizdekilerle meşgul olup, yeni oyunlar için biraz makul bir süre yama çıkmasını beklememiz en doğrusu olarak görünüyor. İnsan psikolojisi işte, hep yeni bir şeyleri merak edip bir an önce görme, deneme hissiyatı hakim oluyor. :)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Yama mükemmel, oyun harika. Bu çok özgün ve sürükleyici macerayı deneyimlemenizi hararetle tavsiye ediyoruz. Detaylar aşağıda:

American Arcadia Oyun Değerlendirmesi:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri