Banishers: Ghosts of New Eden Türkçe Yama İstek!

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

bs44

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Banishers: Ghosts of New Eden
header.jpg

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Yama çalışması devam ediyor.
Oooo, bu harika haber. Uzun zamandır bu tarzda bir yapıma rastlamak nadiren oluyordu çünkü. Sinnerclown platformu açısından çok fiyakalı iş olur doğrusu. Oyunu indirip yamayı beklemek vacip oldu.

İşte oyunun incelemesi:

Banishers: Ghosts of New Eden İnceleme

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Acaba yama makine mi elle mi yoksa düzenlenmiş makine çeviri mi olacak merak ettik. Kolay gelsin ve çok teşekkürler şimdiden.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Hocam bulamadım link yollayabilir misin rica etsem
Forum donanım haber Turkce yamalar kisminda bulabilirsiniz. O arkadas da özenmiş. Bu yama çıkana kadar kullanabilirsiniz ama yakinda bu yama da cikacakmis ve bu yamayi yapan arkadas satir satir isleyip ozendigini aktardi. O yuzden bu yamayi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ben de oyle yapacagim.

Claayns06

Çırak
Donanımhaber'deki çeviriyi denedim kaliteli tavsiye ediyorum. Zaten çeviriyi yapan arkadaş çevirideki anlamsız kelimeleri düzenlemiş ve yamanın kalitesine güvendiğinden bahsetmiş.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Donanımhaber'deki çeviriyi denedim kaliteli tavsiye ediyorum. Zaten çeviriyi yapan arkadaş çevirideki anlamsız kelimeleri düzenlemiş ve yamanın kalitesine güvendiğinden bahsetmiş.
Bir çeviri sitesinden başka bir kişinin yamasını öneriyorsunuz.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Ayrım gözetmeksiniz çeviri yapan her arkadaşın emeğine saygım var. :)
Zaten bence çeşitli gruplar birbirine rakip olarak değil, aynı yükü üstlenen ve birbirinin üzerindeki yükü alan, iş bölümü yapması gereken ve adeta bir ordunun çeşitli bölükleri gibi birtopluluk şeklinde algılanmalı, doğrusu da budur zaten. Hem ortada o kadar çok boşluk, ihtiyaç ve yapılacak iş var ki, tüm gruplar her biri iş bölümü ile ayrı ayrı işler üstlenseler, yine de yapılacak tonlarca iş kalır. (Zaten ortada doğru dürüst ve düzenli, sürekli iş yapan kaç tane grup var ki?)

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri