Brothers: A Tale of Two Sons Remake - Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Korvo17

Moderatör
Yönetici
Çevirmen
capsule_616x353.jpg

Son nesil grafiklere, performansa ve oynanışa sahip olan, keşif, kayıp, macera ve gizemle dolu bu destansı yolculuğunda iki kardeşe rehberlik et. Tek oyunculu modda veya bir arkadaşınla yerel iş birliği modunda oyna. Bu, asla unutamayacağın bir yolculuk olacak.

zyro-image.png
zyro-image (4)-min.png

zyro-image (1)-min.png
zyro-image (2)-min.png

Proje Yöneticisi
☆Emre

Çeviri
☆Emre

Test
☆Emre

Paketleme
☆Emre

Kurulum
İndirdiğiniz Rar dosyasının içindeki dosyayı,
Brothers - A Tale of Two Sons - Remake\Brothers\Content\Paks
yoluna atın, ve oyuna girin.

Kaldırma
Brothers - A Tale of Two Sons - Remake\Brothers\Content\Paks
klasöründeki
"pakchunk0-Windows_p"
adlı dosyayı silmeniz yeterli.

UYUMLU SÜRÜM
Steam

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Ama siz bu oyunu tekrar mı oynatacaksınız bize şimdi, oldu bu hiç yani :)

Ben bu oyunu VR olarak oynadığımı hatırlıyordum ama VR oyunu değilmiş. Şimdi hatırladım da, oyunları VR olarak oynatmaya yarayan VorpX programıyla oynamıştım. Bu oyunu VR olarak oynamak çok etkileyici bir deneyim yaşatmıştı. Tavsiye ederim herkese.

Bu arada oyunda bildiğimiz anlamda diyalog mevcut değil ama oyun bir şekilde kendini ve konusunu anlatmayı beceriyor. Karakterler anlamsız/yabancı bir dil konuşuyormuş gibi garip sesler çıkarıyorlar sadece, bu yüzden Türkçe altyazı da çıkmıyor, bu normal. Oyun böyle. Ayrıca Xbox kumandasıyla da iyi oynanıyor ve tuş anlatımları da oyunda mevcut. Yama, özellikle ilk anda bir parça karışık gelen kontrolleri öğrenmeniz ve oyunda ne yapmanız gerektiğini anlayabilmeniz için çok faydalı. Çok teşekkür ederiz. Hızın ve kalitenin adresi, Sinnerclown!

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri