Dark Days Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
maxresdefault.jpg

Ürkütücü bir motelden perili bir çöle, bulmacaları çözün ve rahatsız edici bir gerçeğe doğru ilerleyin. Bir Amerikan kâbusunun içine dalın.

Ekran Görüntüsü (443).jpg

Ekran Görüntüsü (444).jpg

Ekran Görüntüsü (445).jpg

Ekran Görüntüsü (446).jpg

Proje Yöneticisi
sinnerclown

Çeviri
sinnerclown

Düzenleme
sinnerclown

Test
Edilmedi

Paketleme
sinnerclown

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın Paks klasörünün içine atın.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntüleyebilmek için Destekçi üye olup Yorum yapmaniz gerekmektedir.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Yalnız oyuna sinir oldum. Bir sürü diyalog geçiyor, altyazı çıkmıyor, ne zaman keyfi tutarsa o zaman bir tane altyazı çıkıyor. Gerekli olanlar çıkıyor desen o da değil. Lüzumlu olanları da göstermiyor. 4-5-6 tane diyalog geçiyor, bir tane altyazı gösteriyor. Sanırım bu yamayla ilgili bir sorun olmasa gerek. (Gameplay videosundan baktım şimdi. Maalesef yamadan kaynaklıymış. Normalde o altyazı çıkmayan yerlerde İngilizce altyazılar çıkıyormuş. Başlarda motelde rüyadan sonra telefona cevap veriyor, karşıdaki kişinin sözlerinin İngilizceleri çıkıyor, oradan teyit ettim.)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Gameplay videosundan baktım şimdi. Bir sürü altyazının çıkmaması maalesef yamadan kaynaklıymış. Normalde o altyazı çıkmayan yerlerde İngilizce altyazılar çıkıyormuş. Başlarda motelde rüyadan sonra telefona cevap veriyor, karşıdaki kişinin sözlerinin İngilizceleri çıkıyor, oradan teyit ettim.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Gameplay videosundan baktım şimdi. Bir sürü altyazının çıkmaması maalesef yamadan kaynaklıymış. Normalde o altyazı çıkmayan yerlerde İngilizce altyazılar çıkıyormuş. Başlarda motelde rüyadan sonra telefona cevap veriyor, karşıdaki kişinin sözlerinin İngilizceleri çıkıyor, oradan teyit ettim.
Pcye geçince kontrol edeceğim dostum. 👍

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri