Dying Light 2: Stay Human ilk Büyük Hikaye Genişletmesi Eylül'e Ertelendi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
490be38a-b633-444f-9f4f-5bb497284ac4.jpg


Techland, Dying Light 2: Stay Human'ın ilk büyük hikaye DLC içeriğinin çıkışını yaz ayının başından Eylül'e erteledi.

Ekip erteleme hakkında şunları bildirdi: "Geri bildiriminiz her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur. Bu sebeple Techland ekibi olarak size karşı mümkün olduğunca açık ve dürüst olmaya çalışıyoruz.

Son birkaç ayda, Yeni Oyun + modu, konsollar için yeni özelliklere ve daha birçok istediğiniz geliştirmelere odaklandık. Bunun da ötesinde, Haziran ayında içerik ve ödüllerle dolu “In the Footsteps of a Nightrunner” adlı etkinliği ve merakla beklenen fotoğraf modunu tanıtacağız.

Bununla beraber, Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanan ilk hikaye DLC'sini geliştirmek için de biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Erteleme için özür dileriz. Ancak topluluğumuzun, hayranlarımızın ve oyuncularımızın gerçekten unutulmaz deneyimler yaşamasını istiyoruz. İlk büyük DLC içeriğinin beklentilerinizi karşılamasını istiyoruz. Güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz."

Dying Light 2: Stay Human şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst