Edge of Eternity War Nekaroo Skin Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
EGS_EdgeOfEternityWarNekarooSkin_MidgarStudio_DigitalExtras_S2_1200x1600-ab343dd69098a32ec612f...jpg

Sadık bineğini ölümcül bir kıyafet olan War Nekaroo ile donat. Bu acımasız kıyamet, sevimlilik ve yıkım savaş silahını sürerken tehlikenin tüylerini nasıl diken diken ettiğini gör.

Ekran Görüntüsü (1304).jpg
Ekran Görüntüsü (1305).jpg
Ekran Görüntüsü (1306).jpg
Ekran Görüntüsü (1307).jpg
Ekran Görüntüsü (1308).jpg
Ekran Görüntüsü (1309).jpg

Kaliteli Translate Çeviridir.
Lütfen Test Ettikten Sonra
Çeviri Kalitesi Hakkında Yorum Yapın.Bir çok düzenleme ve iyileştirme yaptım.
Proje Yöneticisi
Sinnerclown

Çeviri
Swat

Test
Sinnerclown

Paketleme
Sinnerclown

Kurulum
Rardan çıkardığınız dosya içindeki dosyaları EdgeOfEternity_Data\StreamingAssets\Languages dosyasının içine atın.Dil ayarlarından Custom olanı seçin.Fitgirl sürümü ile uyumludur.Diğer platformlarda test edilmedi.
Uyumlu sürüm

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

WishBone

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Elinize emeğinize sağlık arkadaşlar. Not:Steam versiyonda çalışmıyor umarım uyarlama yapılır.

Son düzenleme:

sampol

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Game pass te çalışmıyor. daha doğrusu oyunun StreamingAssets klasöründe "Languages" adında bir klasör yok. dosya yapısı farklı galiba. Gene de elinize sağlık
---
fitgirl sürümündede yama çalışmadı, dosyaları languages klasörüne attım ama oyunda dil ayarlarında "custom" çıkmıyor

Son düzenleme:

NeverTime

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Game pass te çalışmıyor. daha doğrusu oyunun StreamingAssets klasöründe "Languages" adında bir klasör yok. dosya yapısı farklı galiba. Gene de elinize sağlık
---
fitgirl sürümündede yama çalışmadı, dosyaları languages klasörüne attım ama oyunda dil ayarlarında "custom" çıkmıyor
Sorunu çözdün mü ? Elinize sağlık.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri