Fallout yamaları için öneriler ve istekler

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

VitaX12

Çaylak
Fallout 1 yamasındaki videoya göre oynanışa aman aman bir etkisi olmasa da göze batan birkaç şeyi eklemek istedim. Resimde belirttim ve başka bir yamadan söz etmek doğru olur mu, bilmiyorum. Ancak Fallout 1’in Türkçe yamasını yapan arkadaş buraları çevirmişti. Şu anda da kendisi videoları falan sildi. Fallout Türkiye diye bir Discord sunucusunda bulunuyordu. Rica ederseniz kesinlikle size atacaktır. Boşuna uğraşmamış olursunuz. Eğer isterseniz Discord linkini bulabilirsem size ulaştırırım site üzerinden kendim kullanmıyorum discord o yüzden.

Fallout 2 yamasının herhangi bir videosu yok, ancak uyarısında çok az bir kısım çevrilmedi yazmışsınız. Kasten mi yoksa erken erişim olduğundan mı acaba? Kasten ise nedenini söyler misiniz? En son böyle bir yamayı başka bir yerden indirdim ve o oyunun yarısı çevrilmemişti.

Fallout Shelter’a gelecek olursam, bu oyun online olduğu için sürekli olmasa da 5 güncelleme, 10 güncellemede bir de olsa yamayı günceller misiniz? Bir de Fallout Shelter’ın yamasını mobile için APK bir şekilde veya dosya şeklinde yayınlarsanız kesinlikle etkileşim kazanır. Çünkü mobile daha çok yatkın bir oyun olduğundan, cep telefonunda oynayan kişi sayısı bilgisayar kullanıcı sayısını 3 katına çıkarır.

İstek: Yamalardaki özel isimleri lütfen çevirmeyin. Örnek olarak “Shady Sands” ve “Brotherhood of Steel”. Bir de satışa sunulan ve çevrilmeyen şu anda tek Fallout oyunu “Fallout Tactics”. Onu da çevirirseniz, Türkiye’deki Fallout hayranları olarak minnettar kalırız. Olumlu veya olumsuz cevabınızı bekliyorum, tabii görürseniz.

Ekli dosyalar

• Fallout1Öneri1.png
    Fallout1Öneri1.png
    200.6 KB · Görüntüleme: 24
  • Fallout1Öneri2.png
    Fallout1Öneri2.png
    145.7 KB · Görüntüleme: 27

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Merhaba dostum değerli yorumların için teşekkürler öncelikle discord iletişimi bizim için daha efektif.Orda geribildirim kanalına aktarırsan oradan takip ve düzenleme daha kolay olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri