GreedFall Ps4 Türkçe Yama Pkg Çıktı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

arif02

Usta
TRYama Porter

TOOL

@sinnerclown

TOOL EDİT

@yusufken3

@zartzurt456

Team NINJA

Ps4 Test
Arif02

PKG UPLOAD VE PKG CEVİRME
ARİF02
CUSA34306:Fix 5.05/6.72/7.xx

PS4 YAMALR İÇİN KANALIMA
ABONE OLUN VE TAKİPTE KALIN
GELİŞMELER İÇİN
ÇÜNKÜ BAZI YAMALARI DİREK
KANALIMDA VİDEO PAYLAŞIYORUM

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
SADECE DİL DOSYASI
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

kurt26

Çaylak
@arif02 ben bu oyunu geçen portlayabidim oynuyordum.Sizinki daha iyidir onu kuracağım.

Pathfinder Wrath of the Righteous Türkçe Yaması pcde var.dosya aynı ama ben bunu portlayamadım.donanım haberde var türkçe yaması.ps4dekli farkı sadece 4bin satır eksik.Yapamadım ben yapabilirseniz oynarız.Elinize sağlık.

fıro

Çırak
@arif02 kardeşim öncelikle emeklerine sağlık buraya yazdığın CUSA34306:Fix 5.05/6.72/7.xx kodlu oyun tchia pet Edition oyunun kodu ayrıca pkg olarak çıkan Yaman'ın ki doğru fakat 1.08 Updatesi fugazin çıkardığı backport 6.72 ye göre birde bu oyunun 1.05 Updatesi var cyb1k in yaptığı oda 5.05 konsollarda çalışıyor shenmue 3 oyunundaki gibi dil dosyasıni paylaşsan ben 1.05 Updateli fixse gömsem olurmu

Son düzenleme:

fıro

Çırak
Shenmue 3 oyununda da sen 6.72 çalışır yama yapmışsın 1.06 ya bende fixli 1.05 Updatesine göre yamayı uyarladim bundada böyle bir şey denemek isterim

kurt26

Çaylak
@arif02 kardeşim öncelikle emeklerine sağlık buraya yazdığınC USA34306:Fix 5.05/6.72/7.xx kodlu oyun tchia pet Edition oyunun kodu ayrıca pkg olarak çıkan Yaman'ın ki doğru fakat 1.08 Updatesi fugazin çıkardığı backport 6.72 ye göre birde bu oyunun 1.05 Updatesi var cyb1k in yaptığı oda 5.05 konsollarda çalışıyor shenmue 3 oyunundaki gibi dil dosyasıni paylaşsan ben 1.05 Updateli fixse gömsem olurmu
fugazin dediğin 1.08 gb olarak all dlcli yüklemiş.bu yama dlc içeriyor mu? olmadı bu dlcliyle yamayı birleştirelim.CUSA14211_GREEDFALL_THE_DE_VESPE_CONSPIRACY_EXPANSION_PACK_DLC_FXD

fıro

Çırak
@kurt26 kardeşim DLCler 1.05 Updatede de çalışıyor DLClerin içinde iki dosya var

Adventurer's Gear Pack
The De Vespe Conspiracy Expansion Pack. Bu iki dosyanın boyutu 1.08 GB Arif kardeşimiz yaptığı yamada DC DLClerde Türkçe altyazılı mi onu bilmiyorum

fıro

Çırak
ADVENTURER’S GEAR PACK
MACERACI DONANIM PAKETİ
– Kaşif Kıyafeti: Keşfeden Şapkayı, İyi Şans Çiftini, Zanaat Ustasının Eldivenlerini, Ağır Topuklu Çizmeleri içerir.
– Simyacının Kılıcı: Al Saad'ın usta bir simyacısı tarafından üretilen bu mecin kılıcı, çekildiğinde alev alarak korkunç yaralar açma yeteneğine sahiptir.
– Yaban Domuzu Fildişi Tüfeği: Uzun mesafelerde daha az etkili olsa da, kısa menzilli bir patlama hücum eden bir domuzu yolunda durdurmak için fazlasıyla yeterlidir.

THE DE VESPE CONSPIRACY EXPANSION
DE VESPE KOMPLO GENİŞLETMESİ
– Bu genişletme, GreedFall'ın beğenilen hikayesini genişleten şaşırtıcı bir anlatımla yeni bir bölge, düşman türleri, kostümler, silahlar ve sözleşmeler getiriyor.
– Güç dengesini tehdit eden hain bir komployu açığa çıkarırken entrika, manipülasyon ve sırlarla dolu bir ağda gezinin.
– Gerçeği ortaya çıkarmak için adanın daha önce keşfedilmemiş bir bölgesini keşfedin, tuhaf yeni canavarlarla savaşın ve avınızda yeni, kötü niyetli bir düşman grubuyla yüzleşin.

*NOT: DLC hikayenin yarısında bir yerde mevcut olacak ve haritada gösterilecek veya ana hikayeyi bitirdiyseniz son oyun kaydınızdan oynamaya başlayabilirsiniz.

kurt26

Çaylak
ADVENTURER’S GEAR PACK
MACERACI DONANIM PAKETİ
– Kaşif Kıyafeti: Keşfeden Şapkayı, İyi Şans Çiftini, Zanaat Ustasının Eldivenlerini, Ağır Topuklu Çizmeleri içerir.
– Simyacının Kılıcı: Al Saad'ın usta bir simyacısı tarafından üretilen bu mecin kılıcı, çekildiğinde alev alarak korkunç yaralar açma yeteneğine sahiptir.
– Yaban Domuzu Fildişi Tüfeği: Uzun mesafelerde daha az etkili olsa da, kısa menzilli bir patlama hücum eden bir domuzu yolunda durdurmak için fazlasıyla yeterlidir.

THE DE VESPE CONSPIRACY EXPANSION
DE VESPE KOMPLO GENİŞLETMESİ
– Bu genişletme, GreedFall'ın beğenilen hikayesini genişleten şaşırtıcı bir anlatımla yeni bir bölge, düşman türleri, kostümler, silahlar ve sözleşmeler getiriyor.
– Güç dengesini tehdit eden hain bir komployu açığa çıkarırken entrika, manipülasyon ve sırlarla dolu bir ağda gezinin.
– Gerçeği ortaya çıkarmak için adanın daha önce keşfedilmemiş bir bölgesini keşfedin, tuhaf yeni canavarlarla savaşın ve avınızda yeni, kötü niyetli bir düşman grubuyla yüzleşin.

*NOT: DLC hikayenin yarısında bir yerde mevcut olacak ve haritada gösterilecek veya ana hikayeyi bitirdiyseniz son oyun kaydınızdan oynamaya başlayabilirsiniz.
Güzelmiş çevrilirse onuda oynarız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri