Kona II: Brume Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Hakanas

Destekçi Üye
Destekçi Üye
15 Ağu 2023
16
0
1
Birinci oyunun ardından bu Kona II Brume yamanız için de teşekkürler. 24 Kasım 2023 yani dün oyuna Patch geldi acaba yamanız uyumlu mu nedir bilgi alabilirsek. Birde geri bildirim düzeltmeler vb yapılıyorsa sonradan Kona II Türkçe yamanız güncellenecek mi v2 olacak mı?.

Hakanas

Destekçi Üye
Destekçi Üye
15 Ağu 2023
16
0
1
@Swat hocam Kona 2'nin 24 Kasım Patch'ine özel yamayı güncellemişsiniz çok teşekkürler.

Bu arada arkadaşlar şu an oyundan çıkış-exit tuşunu oyunu kapatıp çıkmayı bulamadım 😅 TR altyazıdan kaynaklı bir tuş ismi eksikliğimidir nedir. Oyna/Ayarlar yazan yerde Esc basıyorum 'E' basın diyor yine ana ekrana dönüyor. Oyun ana menüsünden oyunu kapatmaya Steam'e dönmek için ne yapmak lazım anlayamadım.

Lone Ranger

Çevirmen
Yönetici
Çevirmen
9 May 2022
21
39
13
@Swat hocam Kona 2'nin 24 Kasım Patch'ine özel yamayı güncellemişsiniz çok teşekkürler.

Bu arada arkadaşlar şu an oyundan çıkış-exit tuşunu oyunu kapatıp çıkmayı bulamadım 😅 TR altyazıdan kaynaklı bir tuş ismi eksikliğimidir nedir. Oyna/Ayarlar yazan yerde Esc basıyorum 'E' basın diyor yine ana ekrana dönüyor. Oyun ana menüsünden oyunu kapatmaya Steam'e dönmek için ne yapmak lazım anlayamadım.
Tab tuşuyla çıkabilirsiniz yama ile alakalı değil bu durum.

Hakanas

Destekçi Üye
Destekçi Üye
15 Ağu 2023
16
0
1
Tab tuşuyla çıkabilirsiniz yama ile alakalı değil bu durum.
Siz yazınca denedim E tuşuna basın dedikten sonra Oyna / Ayarlar ana menüdeyken iki kez Tab'a tıklayınca 'çıkış yap' ekranı geliyor ne alakaysa, yapımcının aklı neredeydi acaba neden böyle uğraştırıcı yaparlar anlamıyorum.

Birde oyunda jukebox müzik kutusunun ilk çalmaya başladığı bar bilardo masasının olduğu odadayken birden monitör kapanıverdi açılmadı (ekran kartı o an iletişimi kesti sanki) sistemi kasadan kapatıp açmak zorunda kaldım, çok garipti valla oyun hayatımda ilk kez böyle oldu neden acaba çok merak ediyorum.

Saas

Çırak
2 Ocak 2022
154
17
18
Böyle ne olduğu belirsiz bilinmedik oyunlara yama yapmak vakit kaybından başka bir şey değil bence. Bir sürü popüler oyun var istek alan.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri