Samurai Jack: Battle Through Time Türkçe Yama

jepalion

Çevirmen
Mesajlar
3
Beğeniler
5
Puanları
3
#1
cache-v2.jpg

Tüm zamanların en büyük savaşçısı Samurai Jack ol. Samurai Jack'in yaratıcıları tarafından anlatılan bu yeni macerada Aku'nun şeytani hükümdarlığını nihayet sona erdirmek için zamanda yolculuk yap.

Orijinal seslendirme sanatçılarının seslendirdiği Samurai Jack: Battle Through Time, zamanın ve uzayın ötesine uzanan, hareketlerinle yeni bir efsaneyi belirleyeceğin bir aksiyon platform oyunudur!

Serinin Efsanevi Finaliyle Bağlantılı Anlatılmamış Bir Macera

  • Tanıdık düşmanlarla yüzleşmek için seride yer almış güvenilir dostlarla birlik ol.​

Ödüllü Serinin Dünyalarını Keşfet

  • En sevdiğin bölümlerin klasik dünyalarına ve anlarına git. İnsanlığı özgürlüğe kavuşturmak için karanlık bir geleceğe doğru yolculuğa çık. Şeytani canavarlarla yüzleşmek için geçmişe dal. Uzay ve zamanda yolculuk yaparken kaderinin peşinden git.​

Kendi Efsaneni Yarat

  • Çarpışmalarda bir düzineden fazla farklı silah kuşan ve ustalaş. Yeni becerileri eğitip kilitlerini açarak gücünü daha da artır ve oyun tarzını geliştir.​

KURULUM:

Dosyayı "SamuraiJack\SJGAME\Content\Paks" içine atınız.Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Lütfen forum kurallarımıza uygun mesaj yazınız .Eğer Forum kurallarını bilmiyorsanız Buradan okuyunuz, Mesajlarınız da saygı, sevgi, ahlak kuralları dışına çıkmayınız Aksi durumda süresiz uzaklaştırılırsınız!

Üst