Adventure Star Trek Resurgence Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
MV5BYzNmNmE5ZjItNWUzMy00ZTU4LWFkM2UtODkyNDM5MzRhNTI1XkEyXkFqcGdeQXVyNTI2NTE3MA@@._V1_ (1).jpg

star_trek_jara_chovak_ray_gun.0.jpg

Star Trek: Resurgence Dramatic Labs tarafından geliştirilen ve Bruner House tarafından 2023 yılında yayınlanan bir macera video oyunu. Oyuncular Star Trek evreninde geçen bir Yıldız Filosu bilim gemisinde iki karakteri kontrol eder.

Ekran Görüntüsü (120).jpg
Ekran Görüntüsü (115).jpg
Ekran Görüntüsü (116).jpg
Ekran Görüntüsü (117).jpg
Ekran Görüntüsü (119).jpg

Proje Yöneticisi
Sinnerclown

Çeviri
Swat

Düzenleme
Sinnerclown

Test
Edilmedi

Paketleme
Sinnerclown

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın Paks klasörünün içine atın.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Yama sayesinde oyunun tahmin ettiğimden çok daha zengin ve etkileyici, sürükleyici bir senaryoya sahip olduğunu gördüm. Ayrıca görsel kalite de oldukça tatmin edici ve iyi düzeyde. Oyunun tamamı göz önüne alındığında bazı yorumcuların "sadece film, diyalog izliyorsunuz," ifadelerinin haksız olduğunu, oyunda yeterli oranda interaktif oynanışın mevcut olduğunu söylemek isterim. Oynanış süresi de oldukça uzun ve doyurucu düzeyde. Full Gameplay videosunda 9 saat. Sizin muhtemelen daha da uzun sürecektir. Oyunu bitirdim ve iki koldan ilerleyen heyecanlı, tempolu ve interaktif harika maceranın içinde sürüklenmekten ciddi keyif aldım. Sürprizleri bozmamak için hikayedeki çarpıcı noktaları söylemiyorum. Bilim kurgu sevenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri