Sword and Fairy 7 Together Forever PS4 Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

emre_007

Çırak
TRYama Porter
Sword and Fairy 7 Together Forever.jpg

Proje Yöneticisi
☆emre_007

Çeviri
☆emre_007

Test
☆emre_007

Paketleme
☆emre_007

Kurulum
=> PS4 Fake PKG Tools 3.87 kullanılarak v.1.10 update dosyasına gömülecek. Türkçe karakter desteği de sağlanmıştır. FW(9.00) kullandığım için yapılan hiçbir testte sıkıntı yaşamadım. Şu an herkeste çalışacak şekilde ayarlandı. Daha alt versiyonlarda çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Arkadaşlar Backport 5.05-6.72 uygun olan update indirip denesinler.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

emre_007

Çırak
TRYama Porter
Dosyayı belli aralıklarla güncelliyorum. Oynarken gördüğüm hataları düzeltip güncelliyorum. İndirenlerin bilgisine.

emre_007

Çırak
TRYama Porter
@emre_007 bende tam da şimdi bu oyunun yamasına başlıyordum PS4 Fake PKG Tools 3.87 programındaki gibi mi yapıyoruz sco ve image dosyları varmı ayrıca hardiskte boş alan kaç gb olmalı
CUSA?????-patch klasörü oluşturulup içine update dosyasının tamamı çıkartılacak. image0 içinin tamamı bu klasöre tekrar kes yapıştır yapılacak. sc0 içindekilerde sce_sys klasörünün içine atılacak. image0 ve sc0 klasörleri boşaltıldıktan sonra silinecek. Benim CUSA?????-patch klasörünün içindeki tüm dosyalar üzerine yapıştırılacak. gengp4_patch programı ile ilgili klasör gösterilecek. Generate ardından bittikten sonra save yapılacak. orbis-pub-gen programı ile CUSA?????-patch.gp4 dosyası açılacak. Command-Project Setting-Patch bölümünde ana oyun (Taşınabilir HDD üzerinden de gösterebilirsiniz.) gösterilecek ki patch dosyası ile ana oyun uyumlu olsun. Ardından bir daha save yapıp CUSA?????-patch.gp4 dosyası güncellenecek. Build yapıp dosyanın nereye atılacağını gösterek işlemi başlatabilirsiniz. Update dosyasının boyutuna bakarak ne kadar hdd yer istediğini tahmin edebilirsiniz. Çıkardıktan sonra içindeki boyutun büyüdüğünü unutmayın. Biraz rehber gibi oldu. Herkese faydalı olması dileğiyle...

fıro

Çırak
CUSA?????-patch klasörü oluşturulup içine update dosyasının tamamı çıkartılacak. image0 içinin tamamı bu klasöre tekrar kes yapıştır yapılacak. sc0 içindekilerde sce_sys klasörünün içine atılacak. image0 ve sc0 klasörleri boşaltıldıktan sonra silinecek. Benim CUSA?????-patch klasörünün içindeki tüm dosyalar üzerine yapıştırılacak. gengp4_patch programı ile ilgili klasör gösterilecek. Generate ardından bittikten sonra save yapılacak. orbis-pub-gen programı ile CUSA?????-patch.gp4 dosyası açılacak. Command-Project Setting-Patch bölümünde ana oyun (Taşınabilir HDD üzerinden de gösterebilirsiniz.) gösterilecek ki patch dosyası ile ana oyun uyumlu olsun. Ardından bir daha save yapıp CUSA?????-patch.gp4 dosyası güncellenecek. Build yapıp dosyanın nereye atılacağını gösterek işlemi başlatabilirsiniz. Update dosyasının boyutuna bakarak ne kadar hdd yer istediğini tahmin edebilirsiniz. Çıkardıktan sonra içindeki boyutun büyüdüğünü unutmayın. Biraz rehber gibi oldu. Herkese faydalı olması dileğiyle...
Anlatım için Teşekkür ederim deneyeceğim @emre_007

fıro

Çırak
Pram sfo hatası verdi emre CUSA?????-patch.gp4 dosyası açılacak diyen yere kadar geliyorum notepad ile açıyorum ana oyunun ismini yazıp kaytediyorum builede geldiğim zaman param sfo hatası verdi ( Command-Project Setting-Patch bölümünde ana oyun (Taşınabilir HDD üzerinden de gösterebilirsiniz.) gösterilecek ki patch dosyası ile ana oyun uyumlu olsun. Ardından bir daha save yapıp CUSA?????-patch.gp4 dosyası güncellenecek ) bu parantezli olan yeri anlayamadım normalde alperenklinin yaması gibi değilmi sonlarda yazdığın yerde hata aldım

fıro

Çırak
Orbis -pub-gen programini açıp file open sonra cusaxxx-patchgp4. Seçip builde gitmiyormuyuz emre sonra klavyede caps lock üstünde sagli solu tuslar gidip yamayı yapıyorduk yanıltan beni parantez ile açtığım yer. Command-Project Setting-Patch bölümünde ana oyun (Taşınabilir HDD üzerinden de gösterebilirsiniz.) gösterilecek ki patch dosyası ile ana oyun uyumlu olsun. Ardından bir daha save yapıp CUSA?????-patch.gp4 dosyası güncellenecek işte burası Emre ana oyun nerde gösterilecek karışiklik oldu

emre_007

Çırak
TRYama Porter
Patch kısmında Application package bölümünde select diyip orada sadece ana oyun .pkg (UP6714-CUSA34722_00-SCARSABOVETITLE0-A0100-V0100.pkg) dosyası seçilecek. Onu seçmemizin nedeni image id rakamını görmesini sağlayıp. Ana oyun pkg ile uyumlu olmasını sağlamak. Ana oyun ve update yüklerken hata vermesin.

emre_007

Çırak
TRYama Porter
Dosyayı v9 olarak .pak dosyası olarak paketlemiştim. Bende sıkıntı çıkarmadan çalışıyor. Şimdi v4 olarak paketledim. Dosyayı güncelledim. Oyun normalde şifreli olarak paketlenmiş içine kırarak girdim. v9 diye öyle paketledim. oodlee şifreleme v9 dan sonra başladı zaten. Herkes v4 niye yapıp paketliyor dedim. Demek ki bundan oluyormuş herkeste çalışmıyor demek ki.

fıro

Çırak
Dosyayı v9 olarak .pak dosyası olarak paketlemiştim. Bende sıkıntı çıkarmadan çalışıyor. Şimdi v4 olarak paketledim. Dosyayı güncelledim. Oyun normalde şifreli olarak paketlenmiş içine kırarak girdim. v9 diye öyle paketledim. oodlee şifreleme v9 dan sonra başladı zaten. Herkes v4 niye yapıp paketliyor dedim. Demek ki bundan oluyormuş herkeste çalışmıyor demek ki.
@emre_007 alperenkli Arkadaşımız paylaştığı gibi yamayı paylaşma imkanın varmı v4 v9 tam bilmiyorum ama onda v4 v9 yok bulide kadar gelip sorunsuz yapıyordum yamayı mümkünse tabi değilse sağlık olsun artık

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri