The Bridge Curse 2: The Extrication Türkçe Yama İstek

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
26 Kas 2021
297
145
43
İkinci oyunun tanıtım videosu çıkmış. Yayınlanma tarihi henüz belli değil ama biz şimdiden Türkçe yama talebimizi oluşturalım.

İlk oyunun değerlendirmesi için:

The Bridge Curse 2: The Extrication Tanıtım Videosu

(Altyazıları açın ve ayarlardan otomatik çeviri kısmından Türkçe'yi seçin.)

Yukota

Destekçi Üye
Destekçi Üye
21 Şub 2021
46
18
8
Videoya bakmadım ama yamayı başkası yapmış olabilir ya da sinnerclown ekibi yamayı hazırladıysa yayıncıya erken vermiş olabilirler.

Eğer bir yama zaten çıktıysa, umarım sinnerclown ekibini bu oyuna yama yapmaktan vazgeçirmez. Yamanın sizin elinizden çıkması her zaman daha iyi, yama dosyalarını .exe yüklemeden doğrudan oyunun klasörüne atarak yüklemek çok daha iyi oluyor.

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
12 Şub 2021
2,749
3,711
113

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
26 Kas 2021
297
145
43
Oyun çok akıcı, tempolu, sürükleyici, kesinlikle korkutucu, klasik korku oyunlarının sıkıcı ve anlamsızlığından sonra harika bir macera.

Sinematikler, diyaloglar, grafikler çok kaliteli ve keyifli. Uzun zamandır oynadığım en başarılı korku oyunu. İlk oyuna göre de çok fazla geliştirmiş ve bambaşka bir yeni deneyim sunmuşlar. Türkçe yaması da mevcut ve gayet güzel. Eğer siz de benim gibi bazı bulmacalarda sıkıntı yaşarsanız gameplay videosuna bakıp geçiverin, uğraşmaya değmez. Canavar kovalamacalarını da ya birkaç kere denemeniz gerekecek veya dönüş yerlerini öğrenip hata yapmamak için videosuna bakmanız faydalı olabilir. Herkese keyifli deneyimler. Memnuniyet garantili oyun.

Son düzenleme:

Yukota

Destekçi Üye
Destekçi Üye
21 Şub 2021
46
18
8
Oyun çok akıcı, tempolu, sürükleyici, kesinlikle korkutucu, klasik korku oyunlarının sıkıcı ve anlamsızlığından sonra harika bir macera.

Sinematikler, diyaloglar, grafikler çok kaliteli ve keyifli. Uzun zamandır oynadığım en başarılı korku oyunu. İlk oyuna göre de çok fazla geliştirmiş ve bambaşka bir yeni deneyim sunmuşlar. Türkçe yaması da mevcut ve gayet güzel. Eğer siz de benim gibi bazı bulmacalarda sıkıntı yaşarsanız gameplay videosuna bakıp geçiverin, uğraşmaya değmez. Canavar kovalamacalarını da ya birkaç kere denemeniz gerekecek veya dönüş yerlerini öğrenip hata yapmamak için videosuna bakmanız faydalı olabilir. Herkese keyifli deneyimler. Memnuniyet garantili oyun.
Oyun hakkındaki görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Ben sinnerclown ekibinin yamasını bekliyorum, geç olsun, temiz olsun. ^^

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri