The Lord of the Rings: Return to Moria Duyuruldu

Mesajlar
447
Beğeniler
64
Puanları
28
#1


Yayıncı North Beach Games ve geliştirici Free Range Games, co-op hayatta kalma oyunu The Lord of the Rings: Return to Moria'yı PC için duyurdu. Oyun 2023 baharında yalnızca Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürülecek.

J.R.R. Tolkien tarafından yaratılan ikonik fantezi dünyası Middle-earth'ün 4. Çağında geçen tek hayatta kalma ve zanaatkârlık oyunu.

The Lord of the Rings: Return to Moria, Cücelerin Misty Mountains'ın altında yer alan efsanevi anayurdu Moria'yı geri almak için atıldıkları yeni bir macerayı takip ediyor. Oyuncular hayatta kalmak, üretmek, inşa etmek ve ikonik devasa madenleri keşfetmek için güçlerini birleştirecek. Onları bekleyen gizemli tehlikeler karşısında cesur kâşifler her zamankinden daha açıkgözlü olması gerekecek.

Lord Gimli Lockbearer tarafından Misty Mountains'e çağrılan oyuncular, ayaklarının altındaki derinliklerde yer alan Cüce anayurdu Moria'nın (Khazad-dûm veya Dwarrowdelf olarak da bilinir) kayıp hazinelerini geri almakla görevli bir Cüce grubunun kontrolünü ele alır. Moria Madenleri'nin derinliklerine inip hazineleri geri alacakları bu görev cesaret gerektirecek.

Fragman videosu
 

Ekli dosyalar

Üst