Transformers Rise of the Dark Spark Ps4 Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

arif02

Usta
TRYama Porter
27 Mar 2023
168
462
63

Proje Yöneticisi
Kronbreak

Çeviri
Kronbreak

Test
Kronbreak

Font
Kronbreak

Paketleme
Kronbreak

Ps4 Test
Arif02

PKG UPLOAD VE PKG CEVİRME
ARİF02
Fix 5.05/6.72/7.xx

PS4 YAMALR İÇİN KANALIMA
ABONE OLUN VE TAKİPTE KALIN
GELİŞMELER İÇİN
PS4 KONSOL SAHİPLERİN
TÜRKÇE YAMA OYUNLAR İÇİN
KANALIMA ABONE DESTEĞİ BEKLİYORUM

Yama Dosya Olarak Paylaşıyorum
dosya çok büyük upload edemem
siz kendiniz son çıkan fix upload
gömeçeksiniz video izleyin aynısını yapın gömersiniz

Kurulum Videosu

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Tam sürüm Türkçe Oyun Linki

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

fıro

Çırak
3 May 2023
72
40
18
Arkadaşlar Transformers yamasını kurabilen varmı varsa size zahmet pkg olarak paylaşabilirmi son aşamaya gelince yama kurarken error veriyor defalarca denedim olmadı
IMG_20231207_220124.jpg

evren44

Çırak
3 Ocak 2022
51
5
8
bende yapamadım olmuyor , oyuna ait güncelleme dosyası yada fix dosyası bulamadım o yüzden ana oyunun içindekini değiştirip tekrar paketleme çalıştım ama olmadı nasıl yapıyoruz farklı bir program mı kullanmak gerekiyor

fıro

Çırak
3 May 2023
72
40
18
bende yapamadım olmuyor , oyuna ait güncelleme dosyası yada fix dosyası bulamadım o yüzden ana oyunun içindekini değiştirip tekrar paketleme çalıştım ama olmadı nasıl yapıyoruz farklı bir program mı kullanmak gerekiyor
@arif02 kardeşimiz ana oyuna gömmüş yamayı ayrıca oyunun fixsi yada Updatesi yok tüm kırık cihazlarda ana oyun çalışıyor fakat yamayı yapamadım çeşitli çeşitli denemeler yaptım olmadı

Erdener

Destekçi Üye
Destekçi Üye
17 Şub 2022
61
6
8
@Erdener yamayı pkg olarak kurabildinmi kaç kere denedim nafile bazı arkadaşlarda denedi onlarda yapamadı

@fıro selamlar ben onu gold hen PS4 AFR (Application File Redirector) kullandım. Yani klasöre sadece yama dosyalarını upload ediyorum plugin.ini ye oyunu ekliyorum ve çalışıyor.

Plugins
AFR (Application File Redirector)
Plugin filename: afr.prx
Redirect file calls to /data/

fıro

Çırak
3 May 2023
72
40
18
@fıro selamlar ben onu gold hen PS4 AFR (Application File Redirector) kullandım. Yani klasöre sadece yama dosyalarını upload ediyorum plugin.ini ye oyunu ekliyorum ve çalışıyor.

Plugins
AFR (Application File Redirector)
Plugin filename: afr.prx
Redirect file calls to /data/
Bir kaç arkadaş denedik olmadı buna bir bakıcam teşekkür ederim

arif02

Usta
TRYama Porter
27 Mar 2023
168
462
63

fıro

Çırak
3 May 2023
72
40
18
Benim bir çıkarım Yok bide upload etmek için ekstar bir üyelik açmak zorunda kaldım
20gb kota üçrersiz olan malüm depremi bölgesi adıyaman dayım maddi sıkıntı dolayı
Paralı üyelik alamıyorum
Çıkarının olmadığının biliyorum gönülden yapıyorsun bu yamaları kardeşim emeklerine sağlık diğer yamalarını kolay yaptım bu yamada ne hikmetse yapamadım hakkını helal et çok uğraştın

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri