Yakuza 6 The Song of Life PS4 TÜRKÇE YAMA

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

arif02

Usta
TRYama Porter

PKG UPLOAD VE PKG CEVİRME
☆ARİF02

Paketleme:
☆Arif02

Ps4 Test
☆Arif02

Proje Yöneticisi
Sinnerclown

Çeviri:
Sinnerclown
Swat

Font Boyutu
Profesör Pikachu

Test:
Edilmedi

Paketleme:
Cousty
Swat

Sinnerclown

YAMA NOTU:ARKDAŞALR OYUN BAZI SAHNELERDE SES KAYMASI
VAR OYÜZDEN ALTYAZI İLERİDEN GELİYOR OYUNU İNGİLİZCE TEST ETTİM
OYUNUN GENELİNDE SORUN VAR BEN OYUNU EU VERSİYON VAR US VERSİYON
BULAMADIM DENEMEK İÇİN EYER SAĞLAM LİK BULURSANIZ US VERSİYON YOLLAYIN ONU İNDİRİM
TEST EDİM ŞİMDİLİK BUNLA İDARE EDİN

YAMA PKG DOSYA OLARAK PAYLAŞIYORUM YAMA
BİR İHTİMAL SİZİN OYUNA BELKİ UYUN SAĞLAMAZ
YAPAÇAĞINIZ PKG AÇIP TEKRAR KENDİ OYUNUZA GÖRE PAKET LİYEÇEKSİNİZ

VİDEO ADIM ADIM TAKİP EDİN YAPARSINIZ

PS4 YAMALR İÇİN KANALIMA

ABONE OLUN VE TAKİPTE KALIN
GELİŞMELER İÇİN
PS4 KONSOL SAHİPLERİN
TÜRKÇE YAMA OYUNLAR İÇİN
KANALIMA ABONE DESTEĞİ BEKLİYORUM

ARKADAŞLAR HALEN KANALIMIZ BÜYÜMÜYOR LÜTFEN
DESTEK OLUN ONLARCA YAMA PAYLAŞTIM SADECE ABONE OLAÇAKSINIZ

ÇOK ŞEY İSTEMİYORUM

KURULUM VİDEO

YAMA LİNKİ
htt
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

istilah

Çaylak
Ben genellikle pc yamaları için bu siteyi kullanıyorum ama @arif02 senin bu uğraşın taktiri fazlasıyla hak ediyor umarım daha başarılı olursun youtube kanalınıda takip ediyorum sinnerclown'da ps4 için sana verdiği destek gerçekten önemli modded warfarenin yama kurucusu kullanılarak kafa karıştılmadan daha kolay port edilebilir yamalar

arif02

Usta
TRYama Porter
Ben genellikle pc yamaları için bu siteyi kullanıyorum ama @arif02 senin bu uğraşın taktiri fazlasıyla hak ediyor umarım daha başarılı olursun youtube kanalınıda takip ediyorum sinnerclown'da ps4 için sana verdiği destek gerçekten önemli modded warfarenin yama kurucusu kullanılarak kafa karıştılmadan daha kolay port edilebilir yamalar

Bende var bu program ama program sahibi kabul etmez diye uayınlamadım ama benim video daha kolay direk yamayı atiyorsun sonra paket liyorsun

istilah

Çaylak
Bende var bu program ama program sahibi kabul etmez diye uayınlamadım ama benim video daha kolay direk yamayı atiyorsun sonra paket liyorsun
Zaten bu arkadaş ve birkaç arkadaş bu paketleme programıyla oynama yapmışlar programın orjinali modded warfarenin oyunu game klasörüne updateyi patch klasörüne yamayı mod klasörüne atıyorsun başlatıyorsun sonra işlem bitince repack klasöründe pkg hazır oluyor çıkartmayı paketlemeyi kendi yapıyor gerçi siz biliyorsunuzdur ama kullanmak istiyen arkadaşlar için belki işe yarar

maciras

Çaylak
Kesinlikle mükemmel bir paylaşım. Umarım Yakuza serisinin diğer oyunları için de Türkçe yama gelir. Yaması olmadığından bir türlü bu seriye giremiyordum. Eminim ki benim gibi düşünen birçok insan var. Ancak anlaşılan artık sayende Yakuza serisine başlayacağız. Şimdilik tek sorun Türkçe yamanın 6 için olması. Seriye girmek isteyenler için Yakuza 0'dan başlarsan güzel bir fırsat olacaktır diye düşünüyorum ;)

Bu arada paylaşım için çok teşekkürler. Ellerine, emeklerine sağlık.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici

Dostum bize kazık atmayacak herkese destek olurum oldum da.Yeterki özü sözü bir olsun.😉

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri