The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Türkçe Yama %94

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Kratos15

Çırak
İmkansız daha bitmeyen çok dosya var. Uğraşıyoruz bittiğinde direk yayınlayacağım teste geçmeden. Tarih falan vermek istemiyorum, ama üstünde çazlıştığımızı bil. Bir an önce bitirmek için elimizden geleni yapıyoruz.
Hocam acelecileri pek aldırmayın,sorunsuz çıkması çok daha önemli erken çıkmasından.Bitmez aceleci yamacılar.Şimdiden kolay gelsin, iyi çalışmalar.

aslan4556

Çaylak
İmkansız daha bitmeyen çok dosya var. Uğraşıyoruz bittiğinde direk yayınlayacağım teste geçmeden. Tarih falan vermek istemiyorum, ama üstünde çazlıştığımızı bil. Bir an önce bitirmek için elimizden geleni yapıyoruz.
Aslında Chatgpt çeviri konusunda çok iyi iş çıkarıyor. Orda çevirip sonra düzenleme yapılsa çok kısa sürede bitebilir. Bu şekilde yapılmış oyun çevirileri gördüm. Çok başarılıydı.

hydraa

Çaylak
Tahmini olarak ne zamana tamamlanır. Yavaştan emulator kararlı oldu da.
indir.jpg
onu söyleyemiyoruz malesef :D

aschiletus

Çaylak
Süre yok maalesef bir defa süre verdim çok mahcup oldum. Bitmesi için elimizden geleni yapıyoruz.
Geri dönüş için teşekkür ederim. Süre verilmesinden ziyade, yani şöyle söyleyeyim. Ortalama temmuz ayında tamamlanır gibi tahmini bir aralık söylemeniz yeterlidir. Sizlere negatif bir geri dönüş sağlayacak aksiyon alma gibi bir amacım yok.

Shakti

Çaylak
Her gün bu sayfayı kontrol ediyorum :) Tahmini olarak çevirilen dosya 1250 civarındadır ve iki hafta içinde biter diye düşünüyorum. Yama çıkınca direk oyuna bodoslama dalıcam :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri